im. ks. Stanisława Staszica
w Jarosławiu

NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA

W dniu 11 marca 2013 r. wicewojewoda podkarpacki Alicja Wosik wręczyła nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu pod nazwą "Naziemna telewizja cyfrowa w moim domu".
Konkurs, który został zorganizowany przez podkarpackiego kuratora oświaty, odbył się pod patronatem honorowym wojewody podkarpackiego. Wzięły w nim udział publiczne i niepubliczne przedszkola oraz szkoły różnego typu z terenu województwa podkarpackiego. Placówki zgłaszały projekty autorskie lub zespołowe w kategoriach plakat, obraz, grafika, reportaż, hasło, spot i film edukacyjny, a także prezentacja multimedialna. Przedszkola i szkoły podstawowe zgłosiły ponad 1 tys. prac plastycznych, natomiast gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne 209 prac plastycznych i 178 projektów w kategorii słowo i obraz.

I miejsce w wojewódzkim konkursie tematycznym:
"Telewizja cyfrowa w moim domu"
w kategorii: plakat zdobyła Kornelia Kiper

GRATULUJEMY!!!

NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA W MOIM DOMU - PODSUMOWANIE KONKURSU NA STRONIE Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Więcej informacji o finale konkursu "Naziemna telewizja cyfrowa w moim domu"

CYFRYZACJA:

strona PODKARPACKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO

STRONA KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE

POBIERZ ULOTKĘ:

PLAKATY WYKONANE PRZEZ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY:
KLASA V

KLASA VI

.: 2000 - 2012 SP7 Jarosław :.